top of page
18922928_10210143847218286_4670616063469

Kāzas

 

Kāzas neapšaubāmi ir viens no vissvarīgākajiem notikumiem dzīvē. Kāzu tērps ir viens no īpašākajiem priekšmetiem jebkurā vīrieša drēbju skapī. Mūsu komanda ir kvalificēti apmācīta, lai radītu kaut ko perfektu līdz sīkumiem, nodrošinot, ka līgavainis un viņa draugi īpašā dienā izskatās pilnīgi nevainojami. Dabiski, izsmalcināti un eleganti uzvalki ir veidoti tā, lai nodrošinātu līdzsvarotu un ērtu valkāšanu uz ķermeņa. 

Monokel Berlin Tailored wedding suit-2.j

Sagatavošanās, kāzu diena.

 

Bieži vien mūsu klienti organizē vīriešu salidojumus mūsu studijā, sagatavojas pie mums tieši kāzu diena.  Mūsu kolēģi Wood Religion Barber Shop labprāt sagatavos jūs un jūsu draugus šai īpašai dienai. Uzvalki, matu griezumi un “inhouse” dzerieni - jūsu rīcībā.

 

Rezervējiet laiku apmeklējumam, mūsu māja ir jūsu māja.

Jūsu kāzu uzvalks

 

Tā kā nav divu vienādu kāzu, arī diviem identiskiem uzvalkiem nevajadzētu būt vienādiem. Mēs to jums nodrošināsim neatkarīgi no tā, vai tās būs vasaras pludmales kāzas, ziemas kāzas kalnos, ceremonija pilsētā vai kāzu ceļojums uz ārzemēm.

 

Jus varat būt parliecināti, mūsu kvalificētie šuvēji ir gatavi jums palīdzēt šajā procesā un izveidot perfektu apģērbu.

 

Lai sāktu, rezervējiet obligātu bezmaksas tikšanos ar kādu no mūsu speciālistiem.

MNKL WR-7 s.jpg
Monokel Berlin Tailored wedding suit-4-2

Krekli, aksesuāri un apavi

 

Saka, ka noslēpums slēpjās detaļās. Mūsu drēbnieki palīdzēs jums izvēlēties perfektus aksesuārus, sākot no krekliem un beidzot ar tauriņiem, aproču pogām un elegantām kurpēm.

Mēs esam šeit, lai konsultētu jūs par katru sīkumu.

shoes Herrenschuh-Chocolate-Brown-Double

Liels paldies mūsu klientiem par šīm brīnišķīgajām fotogrāfijām!

bottom of page