KĀzu uzvalks

Radīt eleganci un izsmalcinātību katrā dūrienā — pilnveidojiet savu kāzu uzvalku patiesi neaizmirstamai dienai
Jūsu kāzu uzvalks
Kāzas neapšaubāmi ir viens no vissvarīgākajiem notikumiem dzīvē. Kāzu uzvalks ir viens no īpašākajiem priekšmetiem jebkurā vīrieša drēbju skapī. Mūsu komanda ir kvalificēti apmācīta, lai radītu kaut ko perfektu līdz sīkumiem, nodrošinot, ka līgavainis un viņa draugi īpašā dienā izskatās pilnīgi nevainojami. Dabiski, izsmalcināti un eleganti uzvalki ir veidoti tā, lai nodrošinātu līdzsvarotu un ērtu valkāšanu uz ķermeņa.
Tā kā nav divu vienādu kāzu, arī diviem identiskiem uzvalkiem nevajadzētu būt vienādiem. Mēs to jums nodrošināsim neatkarīgi no tā, vai tās būs vasaras pludmales kāzas, ziemas kāzas kalnos, ceremonija pilsētā vai kāzu ceļojums uz ārzemēm.

Jus varat būt parliecināti, mūsu kvalificētie šuvēji ir gatavi jums palīdzēt šajā procesā un izveidot perfektu apģērbu.


Krekli, aksesuāri un apavi
Saka, ka noslēpums slēpjās detaļās. Mūsu drēbnieki palīdzēs jums izvēlēties perfektus aksesuārus, sākot no krekliem un beidzot ar tauriņiem, aproču pogām un elegantām kurpēm.

Mēs esam šeit, lai konsultētu jūs par katru sīkumu.
Iedvesmai
Monokel Riga mēs ne tikai izveidojam jūsu sapņu kāzu uzvalku, bet arī piedāvājam plašu iedvesmas klāstu, lai palīdzētu jums iztēloties jūsu kāzu uzvalku
Gaiši pelēks
Izmantojot tikai dažas papildu detaļas, jūs varat pārveidot mūsu 365 gaiši pelēko elastīgās vilnas un lina maisījumu par ideālo kāzu uzvalku. Savienojiet to ar pieskaņotu vesti, baltu satīna kreklu, baltu zīda kabatlakatiņu un balta satīna-zīda kaklasaiti, lai papildinātu izskatu lielajā dienā. Pēc kāzām šo daudzpusīgo uzvalku varēs nēsāt kā biznesa uzvalku, gan kā ikdienas vēl daudzus gadus.
Zaļš
Mūžīgs dziļi zaļš tonis, 365 stieptās vilnas un lina maisījums. Piemērots kāzu svinībām ar baltu satīna kreklu, pieskaņotu kabatlakatiņu un baltu satīna un zīda kaklasaiti.
Gaiši brūns
Apsveriet iespēju izvēlēties stilīgu, bet ērtu trīsdaļīgu uzvalku gaiši brunā krāsā, kas izgatavots no 365 stieptās vilnas un lina maisījuma, savam vasaras kāzu uzvalkam. Lai pilnveidotu izskatu, apvienojiet to ar baltu satīna kreklu, atbilstošu kabatlakatiņu un baltu satīna-zīda kaklasaiti.
Brūns
Unikālais brūnā un pelēkā maisījums taupe krāsā padara to par daudzpusīgu un izsmalcinātu izvēli. Šis uzvalks ir lieliski piemērots jebkuram svinīgam notikumam, tostarp kāzām, ar 365 stieptās vilnas un lina maisījumu un pieskaņotu vesti. Pabeidziet izskatu ar baltu kreklu, pieskaņotu kabatlakatiņu un baltu satīna-zīda kaklasaiti.
Debeszils
Piešķiriet savai garderobei krāšņāku krāsu, izmantojot mūsu 365 debeszilo uzvalku, kas izgatavots no S130 vilnas ar divkārši savītu dziju, lai radītu krokojumu izturīgu un izsmalcinātu izskatu. Šis trīsdaļīgais uzvalks ir lieliski piemērots kāzām, papildināts ar baltu satīna kokvilnas kreklu, baltu zīda kabatas kvadrātu un baltu satīna zīda kaklasaiti, lai pabeigtu svētku ansambli.
Tumši zils
Šis tumši zilais tonis smalkajā S130 vilnā, bieži tiek satikts Florences ielās , ir lieliski piemērots kāzām, apvienojot to ar baltu satīna žakarda vesti, kaklasaiti un kabatlakatu. 365 audums nodrošina kvalitatīvu un ilgmūžīgu uzvalku, kas izcelsies jūsu īpašajā dienā.
Balts
Atstājiet iespaidu ar šo satriecošo ansambli, kurā ir 365 bambusa žakete un veste gandrīz baltā krāsā ar ziloņkaula atlasa smokinga detaļām un tauriņu. Savienojiet to ar tumši zilās baratejas vilnas un mohēras maisījuma smokinga biksēm un izteiksmīgu baltu kokvilnas poplīna kreklu, lai iegūtu izsmalcinātu izskatu.
Klasiskā elegance
Šis vislabāk pārdotais tumši zilais uzvalks ir mūžīgs, un tas ir izgatavots no tropiskās vilnas un mohēras maisījuma 365 , un tam ir pieskaņota tumši zila satīna tauriņš, bikšu svītras un smokinga detaļas. Smalkais baltā kokvilnas sarža krekla spīdums un kabatlakatiņš lieliski papildina uzvalku, padarot to par ideālu izvēli jebkuram svinīgam notikumam.
Piesakieties bezmaksas konsultācijai
Ja jūs vēlaties satikt kādu no mūsu drēbniekiem, lai viņš palīdzētu jums izvēlēties un noteikt jūsu perfekto tērpu , vai arī uzsākt sava individuālā kāzu uzvalka procesu, lūdzu, piesakieties tikšanās laikam.
Made on
Tilda