Laipni lūdzam Monokel Berlin!

Ateljē, kas dibināta 2014. gadā, 9 gadu laikā atvēra filiāles Rīgā, Berlina un Minhenē. Šajā laikā mēs esam kļuvuši par labākajiem vīriešu biznesa stila speciālistiem, kuriem uzticās vairāk nekā 3000 klientu visā Eiropā. Ar mums jūs varat izveidot savu unikālo stilu, šūt uzvalkus, kreklus, mēteļus, džinsus un apavus, kas atbilst jūsu personīgām prasībām un atbilst labākajiem kvalitātes standartiem individuāla šūšanā.


Individuāli uzšūti uzvalki ir mūsu aizraušanās. Monokel Berlin mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes audumus - mēs sadarbojamies ar viskvalificētākajiem angļu un itāļu audumu ražotājiem, piemēram, Loro Piana, Carlo Barbera, Drago Biella, Dugdale un Zegna.

Kvalitāte
Žaketes pamats ir tā iekšēja konstrukcija.
Šūšanas vissvarīgākais elements visos laikos bija žaketes iekšējais dizains - kanva. Kanva ir unikāls dabisko materiālu komplekts: kokvilna, lins un zirgu astri, kas savākti vairākos slāņos un sašūti tikai ar rokām, lai radītu perfektu formu un žaketi pielagot figūrai.Ar rūpnieciskās ražošanas parādīšanos šis dizains tika vienkāršots, un mūsdienu pasaulē biežāk ir jakas, kas izgatavotas, izmantojot visvienkāršotāko "līmes" tehnoloģiju, kurā kanva ir vai nu minimāla, vai arī tās vispār nav. Par pamatu uzvalkam mēs ņēmām tikai ar rokām darinātu kanvu, kuru profesionālajā slengā sauc par "full-canvas" (pilnā kanva).
Lieliski piemērots
Nav tādas lietas kā "perfekts" uzvalks, jo mūsu ķermenis nav ideāls. Ir tikai "ideāli", piemērots jums uzvalks, kurā ir līdzsvars starp komfortu un estētiku. Pareizu līdzsvaru var sasniegt tikai pieredzējis šuvējs un vīriešu stila eksperts.

Meistarība un apmācība
Lai sasniegtu visaugstākās kvalitātes rezultātus, visi mūsu šuvēji tiek apmācīti Berlīnē, tāpēc ar jums strādās tikai sava darba eksperti.

Audumi
Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus - mēs sadarbojamies ar viskvalificētākajiem angļu un itāļu audumu ražotājiem, piemēram, Loro Piana, Carlo Barbera, Drago Biella, Dugdale un Zegna.

Otrais pasūtījums
Pēc individuālā modeļa izveidošanas otra pasūtījuma proces būs loti vienkāršs. Visas turpmākās izmaiņas tiek veiktas bez grūtībām. Mēs varam veikt tik daudz "uzvalka modeļus", cik vēlaties. Sistēma darbojas ari ar krekliem.
Veikali
 • Monokel Berlin - Riga
  Antonijas iela 8
  Rīga LV-1010

  Tel.: +371 28442080
  riga@monokelberlin.de
 • Monokel Berlin - Berlin
  Rosenthaler Str. 5
  10119 Berlin

  Tel.: +49 30 400 42 422
  berlin@monokelberlin.de
 • Monokel Berlin - München
  Fraunhofer Str. 26
  80469 München

  Tel: +49 89 379 174 10
  muenchen@monokelberlin.de
Made on
Tilda