top of page

Žaketes pamats ir tā iekšēja konstrukcija.

Šūšanas vissvarīgākais elements visos laikos bija žaketes iekšējais dizains - kanva. Kanva ir unikāls dabisko materiālu komplekts: kokvilna, lins un zirgu astri, kas savākti vairākos slāņos un sašūti tikai ar rokām, lai radītu perfektu formu un žaketi pielagot figūrai.

 

Ar rūpnieciskās ražošanas parādīšanos šis dizains tika vienkāršots, un mūsdienu pasaulē biežāk ir jakas, kas izgatavotas, izmantojot visvienkāršotāko “līmes” tehnoloģiju, kurā kanva ir vai nu minimāla, vai arī tās vispār nav. Par pamatu uzvalkam mēs ņēmām tikai ar rokām darinātu kanvu, kuru profesionālajā slengā sauc par “full-canvas” (pilnā kanva).

Lieliski piemērots

 

Nav tādas lietas kā “perfekts” uzvalks, jo mūsu ķermenis nav ideāls. Ir tikai “ideāli”, piemērots jums uzvalks, kurā ir līdzsvars starp komfortu un estētiku. Pareizu līdzsvaru var sasniegt tikai pieredzējis šuvējs un vīriešu stila eksperts.

 

Meistarība un apmācība

 

Lai sasniegtu visaugstākās kvalitātes rezultātus, visi mūsu šuvēji tiek apmācīti Berlīnē, tāpēc ar jums strādās tikai sava darba eksperti.

 

Audumi

 

Mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes materiālus - mēs sadarbojamies ar viskvalificētākajiem angļu un itāļu audumu ražotājiem, piemēram, Loro Piana, Carlo Barbera, Drago Biella, Dugdale un Zegna.

 

Otrais pasūtījums

 

Pēc individuālā modeļa izveidošanas otra pasūtījuma proces būs loti vienkāršs. Visas turpmākās izmaiņas tiek veiktas bez grūtībām. Mēs varam veikt tik daudz “uzvalka modeļus”, cik vēlaties. Sistēma darbojas ari ar krekliem.

 

** Kavēšanās laiku pa laikam notiek auduma trūkuma dēļ un ir jāgaida kad audums tiks ražots no jauna. Ja jums ir noteikts pasākuma datums, noteikti informējiet mūs vai norādiet to rezervācijas laikā.

bottom of page